KALVODA Alois (1875 Šlapanice u Brna - 1934 Běhařov u Klatov)
starting price: 35 000 CZK
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na lepence, 18 x 24,5 cm, rámováno, datace kol. r. 1908, signováno vpravo dole AL. KALVODA. Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Autor viz T 1/456, V 3/90, TB 19/490, B 6/151, NEČVU 1/334."